Logo

Odwiedza nas 1 gość
Odwiedzających: 2319511


okolica__011.JPG
 
Nowe siostry w naszej wspólnocie parafilanej Utwórz PDF Drukuj
dodano: 06.09.2014 r.


 

W słupskiej wspólnocie Sióstr Nazaretanek pojawiły się dwie nowe twarze: s. Michalina Gierlach (z prawej), która od pierwszego września podjęła pracę w Szkole Podstawnej nr 3, a także będzie animatorką ERM działającego przy naszej Parafii,  oraz s. Gabriela Pater, która podjęła pracę duszpastersko – katechetyczną na terenie parafii św. Faustyny.

Czytaj całość
 
To już trzydzieści lat posługi w naszej wspólnocie parafialnej Utwórz PDF Drukuj
dodano: 06.09.2014 r.

 

4 września, we wspomnienie Błogosławionych Męczenniczek z Nowogródka, sióstr Zgromadzenia Najświętszej Rodziny z Nazaretu, w domu parafialnym przy ulicy Chrobrego miała miejsce skromna uroczystość związana z trzydziestoleciem obecności Sióstr Nazaretanek w naszej Parafii.Wdzięczni Bogu za Ich obecność wśród nas otoczmy Je swoją modlitwą, prosząc zwłaszcza o nowe powołania do zakonnej wspólnoty.

 
Słupsk dla Jezusa Utwórz PDF Drukuj
dodano: 06.09.2014 r.
MARSZ

„Słupsk dla Jezusa”
- pod takim hasłem w najbliższą niedzielę, po Eucharystii, która rozpocznie się o godz. 14.00 w kościele pw. św. Józefa, wyruszy już drugi Marsz dla Jezusa.

Czytaj całość
 
Matka Boża Bolesna z Lichenia Utwórz PDF Drukuj
dodano: 21.06.2014 r.
W piątek (20 czerwca) Wspólnota Wiara-Światło wraz z opiekunami oraz ks. Tomaszem i s. Christellą wyruszyła na pielgrzymi szlak (autokarem), aby na dwa dni zatrzymać się w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski w Licheniu.
 
Przed tak wielkim Sakramentem Utwórz PDF Drukuj
dodano: 21.06.2014 r.
W czwartek (19 czerwca) w całym Kościele Katolickim obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Uczestniczyliśmy w procesji Bożego Ciała przechodząc z Najświętszym Sakramentem ulicami naszej parafii, prosząc by Dobry Bóg błogosławił nam i naszym domostwom. Zatrzymując się przy kolejnych, czterech ołtarzach (przy ul. Zygmunta Augusta, ul. Wazów, ul. Chrobrego i przy kościele) rozważaliśmy Tajemnicę Eucharystii wysłuchując i rozważając Ewangelię czterech Ewangelistów o Chlebie dającym życie wieczne. Rozważaniom towarzyszył również św. Jan Paweł II, który w roku kanonizacji był obecny w dekoracji poszczególnych ołtarzy.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 544