29 NIEDZIELA ZWYKŁA
17 października 2021 roku

7:00
† Kazimierz STOLARSKI (56. r. śm.)
8:30 1) †† z rodzin: URBAN i SZYMANIAK, za dusze cierpiące w czyśćcu
2) † Borys LUBINIECKI (greg. 17)
10:00 1) † Stanisława MIŚKO, † Nikodem MIŚKO, † Alojzy, † Lidia, † Mirosław, † Elżbieta, † Aniela, † Antonina,† Antoni
2) Dziękczynna w 20. rocznicę ślubu Joanny i Mariusza WINCZA, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata
11:30 1) † Łukasz SUWAŁA, † Wanda, †† rodzice obojga stron
2) † Teresa, † Jan NOGAJ – o radość nieba (od dzieci i wnuków)
13:00 1) W intencji Parafian
2) W intencji Małżonków ślubujących w październiku
3) † Jadwiga, † Franciszek, † Pelagia, † Daniel,† Danuta, † Bogdan, † Emila
17:00 † Bolesław (1. r. śm.)
19:00 † Julia SOROKA (greg. 17)
PONIEDZIAŁEK, 18 października
Święto św. Łukasza, ewangelisty
6:45
1) † Julia SOROKA (greg. 18)
2) † Borys LUBINIECKI (greg. 18)
7:30
1) † Edmund NIEDZIELA (34. r. śm.), † Elżbieta GINTER (22. r. śm.)
2) † Anna, † Józef, † Miron, † Robert, † Patryk z rodziny WEPRYK
18:00
1) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej dla naszej Ojczyzny oraz o umocnienie wiary w rodzinach przez modlitwę różańcową (od Rodzin Szensztackich i Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej)
2) † Marianna (18. r. śm.), † Wawrzyniec (34. r. śm.), † Jan SMUTEK, † Helena, † Tadeusz, † Janusz SUCHOROWSCY,† Andrzej NOWAKOWSKI (4. r. śm.)
3) † Zygmunt GŁASZCZ (w kolejną rocznicę śmierci), †† z rodziny
WTOREK, 19 października
6:45
1) † Julia SOROKA (greg. 19)
2) † Stefan TELEGA (14. r. śm.), † Józef, † Łucja, † Józef
7:30
1) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Marty w 42. rocznicę urodzin
2) W intencji dusz cierpiących w czyśćcu
18:00 1) † Dariusz ROJEWSKI (31. r. śm.)
2) † Borys LUBINIECKI (greg. 19)
ŚRODA, 20 października
Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana
6:45
1) † Jan, † Irena, † Henryk, †† z rodziny
2) † Julia SOROKA (greg. 20)
7:30
Dziękczynno-przebłagalna z prośbą o potrzebne łaski dla rodzin WASILEWSKICH i WYSOCKICH
18:00
1) † Borys LUBINIECKI (greg. 20)
2) † Janina, † Władysław, †† dziadkowie obojga stron
3) † Eugeniusz PUDLAK
CZWARTEK, 21 października
6:45
1) † Urszula FRYSZKOWSKA, † Balbina, † Zofia, † Winona, † Jerzy, † Maksymilian, † Kazimierz, † Czesław, † Lech, † Kazimierz
2) † Julia SOROKA (greg. 21)
7:30
1) Dziękczynna z okazji urodzin Krzysztofa, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
2) † Tomasz SKWIERAWSKI (13. r. śm.)
18:00
1) † Borys LUBINIECKI (greg. 21)
2) † Marian KOZAK, † Czesław GROSZEK, † Dorota MAZUR
PIĄTEK, 22 października
Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
6:45
1) † Julia SOROKA (greg. 22)
2) † Teresa SŁOMIŃSKA (6. r. śm.)
7:30
1) Dziękczynno-przebłagalna z prośbą o potrzebne łaski dla rodzin WASILEWSKICH i WYSOCKICH
2) † Borys LUBINIECKI (greg. 22)
18:00
1) † mąż Jerzy GOLAŃSKI (8. r. śm.), †† rodzice: † Helena, † Jan, †† bracia: † Zbigniew, † Jan, † Stanisław ŚWIDERSCY, †† z rodziny GOLAŃSKICH
2) † Grzegorz CHRZANOWSKI (5. r. śm.)
3) † Łukasz WOJCIECHOWSKI (14. r. śm.), † Zofia, † Romuald PIENIAK
SOBOTA, 23 października
6:45
† Julia SOROKA (greg. 23)
7:30
1) † Henryk WIECZOREK – o radość nieba (z okazji urodzin)
2) † Marian, † Marta
18:00
1) † Adolf SIENKIEWICZ (18. r. śm.)
2) † Borys LUBINIECKI (greg. 23)
3) † Marta JANIKIEWICZ (2. r. śm.), † Henryk, † Andrzej JANIKIEWICZ