Odwiedza nas 2 gości
Odwiedzających: 2188468


okolica_008.JPG
 
Diecezjalny Dzień Młodych Utwórz PDF Drukuj
dodano: 07.09.2016 r.

 
Zaproszenie na koncert charytatywny na rzecz ks. Jarosława Krylika Utwórz PDF Drukuj
dodano: 03.09.2016 r.

Fundacja „Pokoloruj Świat” z Koszalina, zaprasza wszystkich serdecznie na wspaniały koncert charytatywny na rzecz Wielkiego Przyjaciela Ludzi, Księdza Jarosława Krylika, proboszcza  parafii pw. bł. Matki Teresy z Kalkuty, który odbędzie się w dniu 24 września 2016 r. o godzinie 18.00 w koszalińskim amfiteatrze.
Prosimy bardzo o rozpropagowanie tego koncertu (również na stronach internetowych) oraz do wzięcia w nim udziału. Zebrane środki pieniężne przeznaczone będą na dalsze leczenie ks. Jarosława Krylika.
Z góry dziękujemy.
 
Medytacja o Matce Utwórz PDF Drukuj
dodano: 05.08.2016 r.


Niech w przygotowaniu do poświęcenia figury Najświętszej Maryi Panny w dniu uroczystości odpustowej, 14 sierpnia,  będzie nam pomocą medytacja „O Matce” napisana specjalnie na tę okazję przez ks. Henryka Romanika.


Księdzu Henrykowi serdecznie dziękuję.

Ks. Lucjan


warto zobaczyć


Czytaj całość
 
ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W ŚWIATOWYCH DNIACH MŁODZIEŻY SKIEROWANE PRZEZ BISKUPÓW DO POLSKIEJ MŁODZIEŻ Utwórz PDF Drukuj
dodano: 18.06.2016 r.


Drodzy Młodzi Przyjaciele!

 „Jezus spojrzał z miłością na niego” (Mk 10,21). Tak mówi Ewangelia o spotkaniu Chrystusa z młodym człowiekiem. Tak samo Jezus patrzy dziś na każdego z Was. Patrzy na Was z miłością i czeka na odwzajemnienie tej miłości.

Drodzy Młodzi, zbliżające się Światowe Dni Młodzieży, to zaproszenie, do tego by poczuć na sobie pełne miłości spojrzenie Jezusa i odpowiedzieć na nie. Nie bójcie się przyjąć tego zaproszenia i wziąć udział w spotkaniu, które jest czasem wspólnego wyznania wiary i miłości do Pana Jezusa, Jego Ewangelii i Jego Kościoła.

Czytaj całość
 
Pomagajcie mi być dobrym biskupem! Utwórz PDF Drukuj
dodano: 11.06.2016 r.
 „Powołanie biskupa z pewnością jest wielkim wyróżnieniem. Nie oznacza to jednak, że kandydat został wybrany spośród wielu jako wybitny człowiek i chrześcijanin. Biskup zostaje wyróżniony przez to, że Jego powołaniem jest stanąć pośrodku Kościoła i być pierwszym w wierze, pierwszym w miłości, pierwszym w wierności i pierwszym w służbie. Jeżeli ktoś widzi w biskupstwie tylko wyróżnienie dla samego siebie, nie zdoła dobrze wypełnić swojego biskupiego powołania. Pierwsze i najważniejsze źródło czci należnej biskupowi tkwi w odpowiedzialności związanej z Jego posługą. „ ( św. Jan Paweł II, „Wstańcie, chodźmy!”).
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 20 z 538