Logo

Odwiedza nas 3 gości
Odwiedzających: 2439137


 
III gimnazjum 2015/2016 Utwórz PDF Drukuj
dodano: 30.11.1999 r.

 Ogólna lista kandydatów:

1.    Adamkiewicz Natalia
2.    Andrzejczak Michał
3.    Arciszewska Wiktoria
4.    Bączyk Anna
5.    Borecka Oliwia
6.    Chmielowiec Cezary
7.    Chmura Mikołaj
8.    Choromańska Natalia
9.    Czerkies Alicja
10.    Czuj Kamila
11.    Deleszkiewicz Natasza
12.    Dębski Daniel
13.    Dombrowska Paulina
14.    Domarad Jakub
15.    Dudziak Adrianna
16.    Dworaźna Klaudia
17.    Fendrych Kamila
18.    Głowiński Mikołaj
19.    Grochulska Julia
20.    Grunwald Justyna
21.    Grzesiak Mateusz
22.    Hanak Rene
23.    Hildebrandt Emilia
24.    Homenda Kamil
25.    Homenda Krzysztof
26.    Janikowski Patryk
27.    Jarotek Patrycja
28.    Jedlecki Kacper
29.    Jóźwiak Daniel
30.    Karnowski Jakub
31.    Kasińska Karolina
32.    Kępska Martyna
33.    Kłak Kinga
34.    Komferowicz Daria
35.    Kondracka Natalia
36.    Kubik Kamila
37.    Kuchta Kacper
38.    Kuszniar Agata
39.    Lasoń Julia
40.    Laurena Dawid
41.    Makarewicz Filip
42.    Małaczek Filip
43.    Marzec Jakub
44.    Michulska Kinga
45.    Mieczkowski Jędrzej
46.    Mielczarek Julia
47.    Mielniczek Fabian
48.    Mikulski Krzysztof
49.    Nowak Kacper
50.    Nowak Wiktoria
51.    Olszewski Adrian
52.    Ołowiewski Kuba
53.    Oniszczuk Bartosz
54.    Piotrowski Łukasz
55.    Pluta Małgorzata
56.    Prusak Natalia
57.    Prusiecka Karolina
58.    Puchalska Hanna
59.    Pytlak Aleksander
60.    Rodziewicz Radosław
61.    Sadowska Julia
62.    Somionka Mateusz
63.    Skrzypczak Joanna
64.    Sowińska Patrycja
65.    Stankiewicz Magdalena
66.    Staszyńska Dominika
67.    Stawiarz Julia
68.    Stępnień Łukasz
69.    Szafrański Michał
70.    Szczęsna Patrycja
71.    Szczęsny Aleksander
72.    Szmigiero Kacper
73.    Tneil Adrian
74.    Tomasiak Krzysztof
75.    Tomasiak Paweł
76.    Tomińska Zuzanna
77.    Trąbka Krystian
78.    Wabiszewicz Wojciech
79.    Walczak Krystian
80.    Wardziak Maciej
81.    Wasek Martyna
82.    Wąsowicz Wiktoria
83.    Wesołowski Hubert
84.    Wierzchowska Weronika
85.    Wierzchowski Piotr
86.    Wojaczek Michał
87.    Wojtaszek Kacper
88.    Wojciechowski Oscar
89.    Wojczek Michał
90.    Wołosewicz Jakub
91.    Wysocki Dawid
92.    Wysocki Michał
93.    Zakonek Julia
94.    Zalega Paulina
95.    Zdanowska Wiktoria
96.    Zienkiewicz Weronika
97.    Znamirowski Fabian
98.    Żalikowska Wiktoria

Podział na grupy: 

Grupa I
Animator s. Christella
Data spotkania: I środa m-ca 18:30



1.Adamkiewicz Natalia
2.Andrzejczak Michał
3.Arciszewska Wiktoria
4.Bączyk Anna
5.Borecka Oliwia
6.Chmielowiec Cezary
7.Chmura Mikołaj
8.Choromańska Natalia
9.Czerkies Alicja
10.Czuj Kamila
11.Zienkiewicz Weronika

Grupa II
Animator s. Małgorzata
Data spotkania: III poniedziałek m-ca 18:30


1. Deleszkiewicz Natasza
2. Dębski Daniel
3. Dombrowska Paulina
4. Domarad Jakub
5. Dudziak Adrianna
6. Dworaźna Klaudia
7. Fendrych Kamila
8. Głowiński Mikołaj
9. Grochulska Julia
10. Grunwald Justyna
11. Znamirowski Fabian

Grupa III
Animator P. Agnieszka Wilczopolska
Data spotkania: I poniedziałek m-ca 17:30



1. Grzesiak Mateusz
2. Hanak Rene
3. Hildebrandt Emilia
4. Homenda Kamil
5. Homenda Krzysztof
6. Janikowski Patryk
7. Mielniczek Fabian
8. Jedlecki Kacper
9. Jóźwiak Daniel
10. Karnowski Jakub
11. Sadowska Julia

Grupa IV
Animator P. Aurelia Rybak
Data spotkania: I czwartek m-ca 18:30


1. Kasińska Karolina
2. Kępska Martyna
3. Komferowicz Daria
4. Kondracka Natalia
5. Kubik Kamila
6. Kuchta Kacper
7. Kuszniar Agata
8. Lasoń Julia
9. Laurena Dawid
10.Żalikowska Wiktoria
11.Szczęsny Aleksander

Grupa V
Animator P. Maria Kiepuszewska
Data spotkania: II wtorek m-ca 19:00



1.Makarewicz Filip
2.Miczkowski Jędrzej
3.Małaczek Filip
4.Marzec Jakub
5.Michulska Kinga
6.Mielczarek Julia
7.Mikulski Krzysztof
8.Nowak Kacper
9.Nowak Wiktoria
10.Olszewski Adrian
11.Zalega Paulina

Grupa VI
Animator P. Andrzej Jarząb
Data spotkania: I poniedziałek m-ca 19:00


1.Ołowiewski Kuba
2.Oniszczuk Bartosz
3.Piotrowski Łukasz
4.Pluta Małgorzata
5.Prusak Natalia
6.Prusiecka Karolina
7.Puchalska Hanna
8.Pytlak Aleksander
9.Rodziewicz Radosław
10.Somionka Mateusz
11.Wabiszewicz Wojciech

Grupa VII
Animatora P. Sandra Ciosek
Data spotkania: II wtorek m-ca 17:30


1.Skrzypczak Joanna
2.Sowińska Patrycja
3.Stankiewicz Magdalena
4.Staszyńska Dominika
5.Stawiarz Julia
6.Stępnień Łukasz
7.Szafrański Michał
8.Szczęsna Patrycja
9.Kinga Kłak
10.Szmigiero Kacper
11.Jarotek Patrycja

Grupa VIII
Animator P. Klaudia Tatarynowicz
Data spotkania: II środa m-ca 17:30


1.Tneil Adrian
2.Tomasiak Krzysztof
3.Tomasiak Paweł
4.Tomińska Zuzanna
5.Trąbka Krystian
6.Walczak Krystian
7.Wardziak Maciej
8.Wasek Martyna
9.Wąsowicz Wiktoria
10.Wesołowski Hubert

Grupa IX
Animator P. Natalia Wasilewska
Data spotkania: III piątek m-ca 19:00


1.Wierzchowska Weronika
2.Wierzchowski Piotr
3.Wojaczek Michał
4.Wojciechowski Oscar
5.Wojszek Kacper
6.Wołosewicz Jakub
7.Wysocki Dawid
8.Wysocki Michał
9.Zakonek Julia
10.Zdanowska Wiktoria

Odpowiedzialny za cały etap formacji: ks. Robert Stwora