Logo

Odwiedzających: 2438448


 
Harmonogram spotkań wspólnot Utwórz PDF Drukuj

   AKCJA  KATOLICKA

Termin: co dwa miesiące
Miejsce: plebania - sala konferencyjna
Opiekun: ks. Proboszcz Lucjan Huszczonek 

   APOSTOLSTWO  POMOCY  DUSZOM  CZYŚĆCOWYM

Termin: drugi poniedziałek miesiąca - 18:30
Miejsce: plebania - sala konferencyjna
Opiekun: ks. Piotr Ratajczak 

   APOSTOLSTWO  DOBREJ  ŚMIERCI

Termin: pierwszy wtorek miesiąca - 16:15
Miejsce: kościół górny
Opiekun: ks. Piotr Ratajczak 

   APOSTOLSTWO  MODLITWY

Termin: trzeci czwartek miesiąca - 18:30
Miejsce: dolny kościół
Opiekun: ks. Wojciech Skiba

   APOSTOLSTWO  TRZEŹWOŚCI

Termin: pierwsza środa miesiąca - 18:30
Miejsce: plebania - sala konferencyjna
Opiekun: ks. Piotr Ratajczak 

   BRACTWO  SZKAPLERZNE

Termin: pierwszy poniedziałek miesiąca - 18:30
Miejsce: plebania - sala konferencyjna
Opiekun: ks. Piotr Ratajczak

   CARITAS

Termin: druga środa  miesiąca - 18:30
Miejsce: sala Caritas
Opiekun: ks. Tomasz Kędzierski 

   DUCHOWA  ADOPCJA

Termin: Każdy 24. dzień miesiąca, od godziny 17.00 adoracja, Eucharystia; spotkanie po Eucharystii
Miejsce: kościół
Opiekun:

   KRĘGI  MATKI  BOŻEJ  PIELGRZYMUJĄCEJ

Termin: Msza św. - 18. dzień każdego miesiąca - 18:00
Opiekun: s. Katarzyna (Szensztacki Instytut Sióstr Maryi), ks. Piotr Ratajczak

   KRĘGI  RODZIN

Termin: informacje u opiekunów
Opiekun: 

   MINISTRANCI

Termin: soboty, 10:00; kandydaci - 9:00
Miejsce: kościół, sala młodzieżowa
Opiekun: ks. Wojciech Skiba

   NIEUSTAJĄCY  RÓŻANIEC

Termin: drugi wtorek miesiąca - 16:15
Miejsce: dolny kościół
Opiekun: ks. Piotr Ratajczak

   OAZA  (RUCH  ŚWIATŁO-ŻYCIE)

Termin: środa - 16:30
Miejsce: sala młodzieżowa
Opiekun: ks. Tomasz Kędzierski i s. Małgorzata 

   ODNOWA  W  DUCHU  ŚWIĘTYM

Termin: poniedziałek - 18:30
Miejsce (kolejne poniedziałki miesiąca):
   1. dolny kościół;
   2. sala św. Maksymiliana;
   3. plebania;
   4. dolny kościół
Opiekun:

   RADA  PARAFIALNA

Termin: raz na kwatał
Miejsce: sala konferencyjna
Opiekun: ks. Proboszcz

   RODZINA  RADIA  MARYJA

Termin: drugi wtorek miesiąca - 16:15
Miejsce: dolny kościół
Opiekun: ks. Piotr Ratajczak

   RODZICE  KSIĘŻY  I  SIÓSTR

Termin: trzeci czwartek miesiąca - 18:00
Miejsce: kościół
Opiekun: ks. Proboszcz

   RODZINA  PRZYJACIÓŁ  SEMINARIUM  KOSZALIŃSKIEGO

Termin: pierwszy czwartek - 17:30
Miejsce: kościół, plebania - sala konferencyjna
Opiekun: ks. Tomasz Kędzierski 

   RODZINY  SZENSZTACKIE 

Termin: Msza św. 18. dzień każdego miesiąca
Opiekun: s. Krzysztofa (Szensztacki Instytut Sióstr Maryi), ks. Piotr Ratajczak

   RYCERSTWO  NIEPOKALANEJ 

Termin: trzeci wtorek miesiąca - 18:30
Miejsce: sala św. Józefa - dom parafialny
Opiekun: ks. Piotr Ratajczak 

   SCHOLA  DZIECIĘCA  „MAKSYMILIANKI”

Termin: sobota - 11:00
Miejsce: sala św. Maksymiliana 
Opiekun:

   SPOTKANIA  BIBLIJNE

Termin: czwartek - 18:30
Miejsce: plebania
Opiekun:

  Szkoła  Nowej  Ewangelizacji  św. Krzysztofa

 Termin: każdy poniedziałek - 20.00
Miejsce: dolny kościół
opiekun:  

   SCHOLA  „MIRACULUM”

Termin i miejsce spotkań:
    piątek - 18:00 - u Sióstr Nazaretanek przy ul. Chrobrego 46
    niedziela - 9:15 - sala św. Maksymiliana
Opiekun: s. Christella 

   STOWARZYSZENIE  LEKARZY  KATOLICKICH

Termin: ostatnia środa miesiąca - 19:00
Miejsce: sala konferencyjna
Opiekun: ks. Proboszcz

   STRAŻ  HONOROWA  ŚW.  MAKSYMILIANA

Termin: pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy o 8:30
Miejsce: sala konferencyjna - plebania
Opiekun: ks. Piotr Ratajczak

   WIARA  I  ŚWIATŁO

Termin: druga sobota miesiąca - 15:00
Miejsce: sala św. Maksymiliana
Opiekun: ks. Tomasz Kędzierski, s. Christella  

   ZJEDNOCZENIE  APOSTOLSTWA  KATOLICKIEGO

Termin: 22 każdego miesiąca - 18:30
Miejsce: plebania - sala konferencyjna
Opiekun: 

   ŻYWY  RÓŻANIEC

Termin: pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy o 8:30
Miejsce: dolny kościół
Opiekun: ks. Proboszcz