Jestem wdzięczna Bogu za to, że mogliśmy pożegnać moją Mamę + Danutę Kaczyńską w sposób tak bardzo uroczysty. Z całego serca dziękuje wszystkim, którzy modlili się za moją Mamę + Danutę Kaczyńską. Wdzięczna jestem ks. Proboszczowi Lucjanowi Huszczonkowi za troskę, za przewodniczenie modlitwom także Mszy św. koncelebrowanej przez wielu kapłanów, którym dziękuję za dar Eucharystii ofiarowanej za +moją Mamą. Dziękuję też wszystkim kapłanom, którzy nie mogli przybyć, a wiem, że sprawowali Mszę św. w swoich parafiach. To dla Mamy jest wielką nagrodą, bo była człowiekiem modlitwy, którą często zanosiła do Boga za kapłanów, zwłaszcza różaniec i codzienna Msza św.

Dziękuję też ks. Krzysztofowi Sendeckiemu, który w Domu Hospicyjno-Opiekuńczym w Darłowie, serdecznie przyjął Mamę i zatroszczył się, aby miała jak najlepszą opiekę. Tam właśnie, mogła w swoim cierpieniu i chorobie, uczestniczyć w adoracji Najświętszego Sakramentu, w modlitwie różańcowej i codziennej Mszy św. Dziękuję Siostrom: Urszuli, Nikodemie i Darii za opiekę, wsparcie, uśmiech i dobre słowo. Dziękuję Pielęgniarkom i wszystkim Opiekunkom, za każdą podaną łyżkę zupy i kubek wody.

Miło było mi usłyszeć, że nie była uciążliwą pacjentką i że zapamiętają Ją, ponieważ za każdą pomoc i gest służebny, mówiła: “Dziękuję Pani”.

Z całego serca Dziękuję moim współsiostrom: s. Przełożonej Marlenie, Sergii, Gabrieli i Michalinie za wyrozumiałość i empatię, za wsparcie i wspólną modlitwę za Mamę. Dziękuję wspólnocie parafialnej św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku, Szkole Katolickiej przy naszej parafii i wszystkim znajomym za dar modlitwy.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

s.Sabina Kaczyńska, nazaretanka