W sobotę, 26 listopada 2011 r., w naszej parafii odbył się Ministrancki Dzień Skupienia dla słupskich dekanatów. Gościliśmy ministrantów z par.  Najświętszego Serca Jezusowego w Słupsku, św. Faustyny, św. Józefa, Świętej Rodziny, NMP Królowej Różańca Świętego, św. Ottona, św. Jacka, jak również z Kobylnicy, Włynkówka i Siemianic.

O godzinie 10.00 ok. 160 ministrantów zebrało się w naszym kościele, by wspólnie przeżyć Mszę św.  W czasie kazania ks. Krzysztof Rudziński, wikariusz par. pw. Świętej Rodziny w Słupsku, podkreślił, że Adwent to dobry czas, by zatrzymać się, zobaczyć, w czym się niedomaga, co warto poprawić. Zachęcił ministrantów do częstego praktykowania sakramentu pokuty.
Po Mszy św. wszyscy udali się do Gimnazjum nr 2 w Słupsku. Tam odbyły się zajęcia formacyjne. Ministranci w grupach zastanawiali się, jak dobrze przeżyć  Eucharystię – spotkanie z Chrystusem. Następnie odbyły się rozgrywki halowej piłki nożnej.

Następnie odbyły się rozgrywki halowej piłki nożnej. Nasi ministranci, w kategorii gimnazjalnej, okazali się najlepsi w Słupsku – zajęli I miejsce. Gratulujemy!