Proboszcz

  • ks. Lucjan Huszczonek – mgr teologii
    wyświęcony 28 maja 1989 roku, ustanowiony 14 października 2010 roku


Administrator

  • ks. Tomasz Tomaszewski – dr teologii
    wyświęcony 27 maja 2000 roku, ustanowiony 1 maja 2021 roku
    parafia@kolbe.slupsk.pl


Wikariusze

  • ks. Patryk Adamko – mgr teologii
    wyświęcony 20 maja 2006 roku, ustanowiony 25 sierpnia 2018 roku

    tineau@orange.pl
  • ks. Daniel Kołacz – mgr teologii
    wyświęcony 18 maja 2013 roku, ustanowiony 26 sierpnia 2017 roku

    danielkolacz23@wp.pl
  • ks. Wojciech Pawlak – mgr lic. teologii
    wyświęcony 21 maja 2016 roku, ustanowiony 24 sierpnia 2020 roku

    wojciechpawlak@op.pl


Pomoc duszpasterska

  • ks. Józef Olszewski
    wyświęcony 9 maja 1976 roku, ustanowiony 20 października 2012 roku
  • ks. Piotr Śmiechura – mgr teologii
    wyświęcony 9 czerwca 2012 roku, ustanowiony 24 sierpnia 2020 roku
    p.smiechura@o2.pl
  • ks. Radosław Występski – mgr teologii
    wyświęcony 9 czerwca 2012 roku, ustanowiony 1 kwietnia 2019 roku

    radoslaw.wystepski@wp.pl


Poprzedni proboszczowie

  • ks. Julian Mizera (1977-1991)
  • ks. Jan Rataj (1991-2001)
  • ks. Marian Subocz (2001-2007)
  • ks. Wacław Łukasz (2007-2008)
  • ks. Jerzy Chęciński (2008-2010)