2 NIEDZIELA ZWYKŁA
16 stycznia 2022 roku

7:00 † Zdzisław KARPINIEC (20. r. śm.), †† z rodziny KARPINIEC
8:30 1) † Lucja SKORUPSKA (15. r. śm.), † Bernard SKORUPSKI, †† z rodzin JASTRZĘBSKICH
i BOLEWSKICH
2) †† rodzice: † Marianna, † Marian ZIELKOWSCY, †† dziadkowie obojga stron
3) Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rycerzy, ich rodzin i księży kapelanów – z okazji 5. rocznicy powstania komandorii (od Rycerzy św. Jana Pawła II)
10:00 1) † Jarosław ROŚLIK (2. r. śm.), †† z rodzin ROŚLIK i BERKIETA
2) † Jan NOWAKOWSKI (1. r. śm.), † Andrzej NOWAKOWSKI
11:30 1) W intencji Parafian
2) W pewnej intencji za wstawiennictwem Matki Bożej
13:00 1) W intencji Małżonków ślubujących w styczniu
2) † Wojciech PAKOSZ (w rocznicę urodzin), † Andrzej PAKOSZ, † Antoni, † Pelagia, † Kazimierz, † Stefania MIJAS, † Wiktoria, † Franciszek NOWAK
3) † Janina BŁACHUT (greg. 10)
17:00 † Michał WARDZIAK
19:00 † Aleksandra PODESZWIK (greg. 16)
PONIEDZIAŁEK, 17 stycznia
Wspomnienie św. Antoniego, opata
6:30 1) † Aleksandra PODESZWIK (greg. 17)
2) Dziękczynna za życie i szczęśliwie miniony rok 2021
3) † Janina BŁACHUT (greg. 11)
7:30 1) † Stanisław (3. r. śm.), †† z rodziny SUŁKOWSKICH – o radość nieba
2) Za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1) MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA: ul. Zygmunta Augusta 18, 20, domki
2) W intencji Róży św. Maksymiliana Kolbego, modlącej się za swoje dzieci
WTOREK, 18 stycznia
6:30
1) † Aleksandra PODESZWIK (greg. 18)
2) O błogosławieństwo Boże i opiekę w nowym roku 2022 dla całej rodziny
3) † Janina BŁACHUT (greg. 12)
7:30
1) † Jadwiga WASILIEW (5. r. śm.), † Wanda SKIBIŃSKA
2) † Helena, † Aleksander TOMASZEWSCY, dusze w czyśćcu cierpiące
18:00
1) MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA: ul. Zygmunta Augusta 72, 74, 75, 76 i Szczecińska
2) Za wszystkie rodziny polskie, a szczególnie z naszej parafii, by pod ożywczym tchnieniem Ducha Świętego i opieką Maryi potrafiły budować świat wierności i jedności z Bogiem (od Rodzin Szensztackich i Kręgów Matki Bożej Pielgrzymującej)
ŚRODA, 19 stycznia
Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa
6:30 1) † Aleksandra PODESZWIK (greg. 19)
2) †† Siostry Nazaretanki
3) † Janina BŁACHUT (greg. 13)
7:30 1) Dziękczynna za odebrane łaski, z prośbą o dalsze (z okazji urodzin)
2) O łaskę nawrócenia i powrotu na dobrą drogę dla Kamila
18:00 1) MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA: ul. Sobieskiego
2) † Marian SAGUN, †† z rodzin SAGUNÓW i ROMAŃCZUKÓW
CZWARTEK, 20 stycznia
6:30
1) † Aleksandra PODESZWIK (greg. 20)
2) † Wanda MARKOWSKA (16. r. śm.)
3) † Janina BŁACHUT (greg. 14)
7:30
1) † Czesław BUJNO (z okazji urodzin)
2) † Halina SIKORA (10. r. śm.), †† z rodziny
18:00
1) MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA: ul. Banacha 1, 3, 9, 10a, 12a
2) O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i powrót do zdrowia dla ks. Lucjana w dniu urodzin (od Żywego Różańca)
PIĄTEK, 21 stycznia
Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy
6:30
1) † Aleksandra PODESZWIK (greg. 21)
2) †† dziadkowie i babcie: † Marianna, † Antoni DOLNI, † Janina, † Antoni DOLNI, † Aniela, † Stanisław FLUDER, † Stanisław, † Helena RÓŻAŃSCY
3) † Janina BŁACHUT (greg. 15)
7:30
1) † Stanisław, †† z rodzin CALIK i NOWAK, dusze cierpiące w czyśćcu, dzieci nienarodzone
2) † Bogusław MATUSZKIEWICZ (miesiąc po śmierci)
18:00
1) MSZA ŚWIĘTA KOLĘDOWA: ul. Banacha 7, 11, 12b
2) † Leon PORANKIEWICZ (1. r. śm.)
SOBOTA, 22 stycznia
6:30 1) † Aleksandra PODESZWIK (greg. 22)
2) † Janina BŁACHUT (greg. 16)
7:30 1) † Mikołaj GÓRNIAK
2) O Boże błogosławieństwo dla ks. Patryka i wszystkich kapłanów, którzy opiekowali się wspólnotą Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego, a także dla członków słupskiej wspólnoty (od Zjednoczenia Apostolstwa Katolickiego)
3) † Krystyna KACZMARCZYK (16. r. śm.), † Jerzy KACZMARCZYK
18:00 1) † Krystyna (2. r. śm.), † Henryk (6. r. śm.) ZUBELEWICZ
2) † Aniela, † Krystyna, † Henryk, † Jerzy JERMACZ, † Anna, † Józef, † Zygmunt MALEK