3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
3 marca 2024 roku

7:00 † Leon MICHALSKI (10. r. śm.), †† rodzice i dziadkowie z obu stron
8:30 1) † Anna, † Wanda, † Antoni, † Marcin SOBCZYSZYN, †† dziadkowie obojga stron
2) Za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem (intencja papieska; od Żywego Różańca)
10:00 1) † Jadwiga MISZTAL (4. r. śm.)
2) † Wilhelmina, †† z rodziny MATYSEK
11:30 1) † Sabina BIELECKA
2) W intencji Urodzonych w marcu
13:00 †† rodzice: † Władysława, † Władysław OLEKSIUK, †† przyjaciele: † Wacław KLĘTAK, † Antoni SZCZEPAŃSKI, † Paweł OBOLEWICZ
17:00 †† rodzice: † Zofia, † Stefan SYGNOWSCY
19:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Jolanty, Pawła i Piotra oraz ich rodzin
PONIEDZIAŁEK, 4 marca
Święto św. Kazimierza, królewicza
6:30 1) † Marek PACAK (od cioci Gieni z rodziną z gór)
2) † Kazimierz, † Teresa, † Wiesław, † Jan SKWAREK
7:30 † Kazimierz TYSZKIEWICZ (z okazji imienin)
18:00 1) † Elżbieta PRZYCHODZKA (1. r. śm.), † Mirosław PRZYCHODZKI, † Kazimierz PAUBA, † Andrzej, † Maria, † Zofia ZYCHOWICZ, †† z rodziny
2) O światło Ducha Świętego i mądrość dla mieszkańców Słupska na czas wyborów samorządowych (od Bractwa Szkaplerznego i Rycerstwa Niepokalanej)
WTOREK, 5 marca
6:30 † Helena, † Stanisław RÓŻAŃSCY
7:30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Mamy z okazji urodzin
18:00 1) † Kazimierz LUBERT (6. r. śm.), † Zofia LUBERT (2. r. śm.)
2) Za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci (od Apostolstwa Dobrej Śmierci)
ŚRODA, 6 marca
6:30 †† Siostry Nazaretanki
7:30 † Kazimierz, † Halina RZEPECCY
18:00 1) † Marian DYŚ (3. r. śm.)
2) † Helena CHMIELEWSKA, †† ze Stowarzyszenia Żywego Różańca (od Żywego Różańca)
CZWARTEK, 7 marca
6:30 O Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski dla s. Beaty Nazaretanki i dla Janiny SOBCZYK z okazji urodzin
7:30 † Roch (49. r. śm.), † Łucja z rodziny DOBRZYŃSKICH
18:00 † Anna, † Kazimierz, † Janina, † Stefan PODKÓWKA
PIĄTEK, 8 marca
6:30 1) † Danuta, † Tadeusz KACZYŃSCY, † Małgorzata PACIOREK, † Bogusław KACZYŃSKI
2) † Tomasz PUCHALSKI (23. r. śm.), † Gabriel SIWIEC (9. r. śm.)
7:30 † Stanisława BIJATA (13. r. śm.), † Antoni JANUSZEWSKI (1. r. śm.)
18:00 1) Dziękczynno-błagalna za opiekę nad rodziną
2) Dziękczynna za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Józefa MAZURA z okazji 80. urodzin
SOBOTA, 9 marca
6:30 † Wanda DZIKOWIECKA (1. r. śm.)
7:30 1) O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Magdy i Leny oraz o opiekę Matki Bożej dla rodziny WIŚNIEWSKICH
2) † Janina, † Eugeniusz BĄDZYŃSCY
18:00 1) O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla rodziców, siostry i brata oraz jego rodziny
2) † Jan KOWALSKI (18. r. śm.), † Marianna, † Stefan, † Stanisław NOWAK, † Teresa, † Tadeusz MOLENDA
3) † Ryszard GRZEGOROWSKI, †† z rodziny