17 listopada 2019 r.
XXXIII Niedziela Zwykła

7.00 1) † Halina CIEPLIŃSKA
8.30 1) † Bolesław GLISZCZYŃSKI (greg. 15)
2) † Stanisława (k) KRYSIAK (2. r. śm.), † Czesław, † Marcin
3) † Bronisława (k) (1. r. śm.), † Włodzimierz, † Jan SUCHANEK
10.00 1) † Maria, † Andrzej, †† z rodzin: PRIATKA i TURNAK, † Roman
2) † Janina, † Witold PRZYCHODZCY, †† z rodziny, † Mirosław PRZYCHODZKI (6. r. śm.), † Kazimierz PAUBA (6. r. śm.), † Irena, † Mieczysław PAUBA, † Andrzej, † Maria, † Zofia ZYCHOWICZ
11.30 1) † Stanisław ŁUKASZEWICZ (4. r. śm.)
13.00 1) W intencji małżonków ślubujących w listopadzie
2) † Krystyna ŁYSZYK (2. r. śm.), †† z rodziny
17.00 1) † Wiesława (k), † Ryszard STANKIEWICZ, † Stefania, † Józef GINTER
19.00 1) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla dzieci, wnuków i prawnuków z rodzin: SKRZYPIŃSKICH i BURGLINÓW

INTENCJE MSZALNE 18-23 listopada 2019 r.

PONIEDZIAŁEK
18 listopada
Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy
6.45 1) † Andrzej FRANKOWSKI
7.30
1) † Bogdan, † Rajmund, † Henryka (k) SKIERŚ, † Monika, † Jan OZIEMKIEWICZ, † Zygmunt, † Justyn (m), † Kazimierz KARPUSZKO
2) † Bolesław GLISZCZYŃSKI (greg. 16)
18.00 1) Za zmarłych z Rodzin Szensztackich i wspólnoty Matki Bożej Pielgrzymującej
2) Dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej na każdy dzień dla Ireny DĄBROWSKIEJ
3) † Marek LASKOWSKI (8. r. śm.), † Stanisław WIŚNIEWSKI (3. r. śm.)

 

WTOREK
19 listopada
6.45 1) †† Siostry Nazaretanki
7.30
1) † Bolesław GLISZCZYŃSKI (greg. 17)
2) † Maria, † Kazimierz, † Władysława (k), † Stanisław
18.00 1) † Wanda MIODOWICZ (6. r. śm.)
2) † Wacław RYBARCZYK (43. r. śm.), † Marek RYBARCZYK (4. r. śm.), †† rodzice z obojga stron
3) † Jadwiga, † Bronisław KOROTKIEWICZ, † Maria, † Kazimierz STACHOWICZ, † Maria KOWALEWSKA

 

ŚRODA
20 listopada
Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera
6.45 1) † Wacław, † Agnieszka, † Szczepan
7.30 1) † Bolesław GLISZCZYŃSKI (greg. 18)
2) † Stefania, † Jan, † Maria, † Stanisław, † Ryszard
18.00
1) † Ewa JAKUBOWICZ (6. r. śm.), †† z rodziny DUDEK: Marianna (9. r. śm.), Józef (35. r. śm.), Stanisław (38. r. śm.)
2) † Edward SZYBICKI
3) † Adam Józef WIEWIÓRKOWSKI [jedna osoba]

 

CZWARTEK
21 listopada
Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny
6.45 1) † Bernard, † Monika
7.30 1) † Bolesław GLISZCZYŃSKI (greg. 19)
2) † Wacława (k), † Czesław, †† z rodziny
18.00
1) † Regina (31. r. śm.), † Edmund (13. r. śm.), †† z rodziny
2) † Paweł GORZKA (1. r. śm.)
3) † Danuta, † Stanisław CALIK, dusze w czyśćcu cierpiące

 

PIĄTEK
22 listopada
Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
6.45 1) † Józef, † Józefa
7.30 1) † Bolesław GLISZCZYŃSKI (greg. 20)
2) † Teresa MACIASZCZYK
18.00 1) † Cecylia CUDZIK, †† z rodzin: CUDZIKÓW i MAZANÓW
2) † Franciszek, † Anastazja, † Tadeusz, † Ryszard, † Jerzy z rodziny BŁASZCZYKÓW, † Genowefa, † Henryk ZGANIACZ,
† Antoni, † Jadwiga, † Grzegorz BRZEZIŃSKI, † Zbyszek ABRAMCZYK
3) † Cecylia LATOSZ (2. r. śm.)

 

SOBOTA
23 listopada
6.45 1) † Józefa
7.30 1) † Bolesław GLISZCZYŃSKI (greg. 21)
2) † Bolesław, † Stefania, † Stanisław, † Kazimiera, † Kazimierz, † Sabina, † Stefan1) † Jerzy MISZTAL
2) † Danuta SZNEJDER
3) † Irena MARSZ (6. r. śm.), † Dorota MARSZ (4. r. śm.)