8 grudnia 2019 r.
II Niedziela Adwentu
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

7.00 1) O dar nieba dla: † Irena (24. r. śm.), †† z rodzin: SZYMAŃSKICH i GRAT
8.30 1) † Eugeniusz NOWICKI, † Zofia NOWICKA
2) † Matylda, † Maria, † Franciszek, † Marian, † Ryszard CHWAŁA, †† dziadkowie
10.00 1) W intencji rodzin, które łączą więzy duchowe
2) † Maria KULIGOWSKA (przy okazji imienin)
3) † Leokadia CZERŻYŃSKA (przy okazji imienin)
11.30 1) W intencji Mai z okazji 5. rocznicy urodzin oraz w intencji jej rodziców
2) † Włodzimierz SOBCZYK (greg. 8)
13.00 1) † Krystyna SZUTENBERG (1. r. śm.), † Józef MAŁECZEK
17.00 1) † Andrzej MIKOŁAJCZUK (6. r. śm.), † Henryk MIKOŁAJCZUK, † Marianna, † Wacław SŁOWIŃSCY, † Edward MACIEJUK, † Franciszka (k), † Jan OJDANA
19.00 1) † Zdzisław (1. r. śm.)

INTENCJE MSZALNE 9-14 grudnia 2019 r.

PONIEDZIAŁEK
9 grudnia
6.30 1) † Włodzimierz SOBCZYK (greg. 9)
2) † Halina CIEPLIŃSKA
3) † Ryszard BAJDA, † Jurand BAJDA
4) † Anna, † Jan ADAMKO, † Marianna, † Wincenty, † Stanisław, † Franciszek, † Julianna, † Piotr, † Gabriela OSIŃSCY
18.00 1) † Adam, † Stanisław JURCZYK

 

WTOREK
10 grudnia
6.30 1) W intencji Łucji – o Boże błogosławieństwo i zdrowie z okazji urodzin
2) † Włodzimierz SOBCZYK (greg. 10)
3) † Anna SZCZUDRAWA (43. r. śm.), † Jakub SZCZUDRAWA (18. r. śm.)
4) O dar powołań do Zgromadzenia Sióstr Nazaretanek
18.00 1) † Leokadia, † Stanisław KOSTRUBIEC, †† z rodzin: ROCZNIAK i KOSTRUBIEC, † Gertruda PRZEWIES

 

ŚRODA
11 grudnia
6.30 1) † Tomasz SKWIERAWSKI
2) † Włodzimierz SOBCZYK (greg. 11)
3) † Marianna LASKOWSKA (1. r. śm.), † Jan LASKOWSKI
4) W intencji Magdaleny
18.00 1) O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla wolontariuszy Caritas (od Caritas)

 

CZWARTEK
12 grudnia
6.30 1) † Włodzimierz SOBCZYK (greg. 12)
2) † Maria BUKO (3. r. śm.)
3) Dziękczynno-błagalna – za zwycięstwo
4) † Janina, † Wojciech GĄSIOROWSCY
18.00 1) † Tadeusz, † Genowefa, † Władysław BATÓG, † Marianna, † Jan BUGAJSCY, † Maria MARDAS, † Józefa (k) SMYKA

 

PIĄTEK
13 grudnia
Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy
6.30 1) † Włodzimierz SOBCZYK (greg. 13)
2) Przez wstawiennictwo NMP i św. Łucji – o błogosławieństwo Boże dla Łucji JAWORSKIEJ
3) † Jerzy KNAP (7. r. śm.), jego †† rodzice: Helena, Stanisław, † brat Stanisław
4) † Paweł MARTYNIUK, wszyscy †† z rodziny MARTYNIUK
18.00 1) † Bogdan, † Rajmund, † Henryka (k) SKIERŚ, † Monika, † Jan OZIEMKIEWICZ, † Zygmunt, † Justyn (m), † Kazimierz KARPUSZKO

 

SOBOTA
14 grudnia
Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
6.30 1) † Włodzimierz SOBCZYK (greg. 14)
2) † Edward SZYBICKI
3) † Barbara NAWROTEK (13. r. śm.), †† rodzice: Cecylia, Grzegorz, † siostra Teresa
4) † Jadwiga, † Stanisław IGNATOWICZ, † Eleonora, † Edward CACHLOWIE, † Rozalia, † Michał, † Edward, † Stanisław STARMACH
18.00 1) † Longina RZECZKOWSKA (7. r. śm.), † Ludwik, † Paweł RZECZKOWSCY