20 maja 2018 r.
NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

7.00 1) + Teresa ADAMOWICZ (19 greg.)
8:30
1) ++ Maria PAWŁYSZYN, Jan HUBISZ
2) + Izydor SKŁADANEK (6 greg.)
10:00 (DOLNY KOŚCIÓŁ)
1) ++ Marianna (16 r. śm.) i Stanisław MIKOŁAJCZYK
2) ++ Waleria ZIELKOWSKA (10 r. śm.), Bronisława(k), Klementyna(k), Józef oraz ++ z rodziny: ZIELKOWSKICH i WERNEROWSKICH
3) W intencji Stasia w dniu jego I Komunii, by kiedyś, jeśli taka będzie Wola Boża, dostąpił łaski powołania do kapłaństwa
11:00 1) PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA
11:30 (DOLNY KOŚCIÓŁ)
1) + Bolesław SUCHOCKI
2) + Irena KURZAWA (w roczn. śm.)
13:00
1) JUBILEUSZE
17:00 1) ++ Józefa(k), Władysław, Roman OSKROBA, Henryk i Janusz MONDRZEJEWSCY
19:00 1) + Kazimierz FABIANOWSKI (20 greg.)

INTENCJE MSZALNE 21 – 26 maja 2018 r.

PONIEDZIAŁEK 21 maja
ŚWIĘTO N.M.P. MATKI KOŚCIOŁA
6.45 1) ++ Halina i Kazimierz RZEPECCY
7.30 1) + Izydor SKŁADANEK (7 greg.)
2) + Teresa BILOR (5 r. śm.)
18.00 1) + Kazimierz FABIANOWSKI (21 greg.)
2) + Teresa ADAMOWICZ (20 greg.)
3) ++ Kazimierz OSIŃSKI (w roczn. śm.), Henryk KLIMCZAK (w roczn. śm.) oraz ++ z rodziny: OSIŃSKI i KLIMCZAK

 

WTOREK 22 maja
7 TYDZIEŃ ZWYKŁY
6.45 1) + Izydor SKŁADANEK (8 greg.)
7.30 1) + Kazimierz FABIANOWSKI (22 greg.)
2) + Andrzej DYŚ
18.00 1) + Jan PLUTO (10 r. śm.)
2) + Jadwiga WYSOCKA (14 r. śm.) oraz ++ z rodziny WYSOCKICH
3) + Teresa ADAMOWICZ (21 greg.)

 

ŚRODA 23 maja
7 TYDZIEŃ ZWYKŁY
6.45 1) + Kazimierz FABIANOWSKI (23 greg.)
7.30 1) + Izydor SKŁADANEK (9 greg.)
2) ++ Bronisława(k) (2 r. śm.), Jan, dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 1) + Teresa ADAMOWICZ (22 greg.)
2) + Zdzisław SZUPER (1 r. śm.)
3) + Włodzimierz SOBCZYK (int. od ss. Nazaretanek ze Słupska)

 

CZWARTEK 24 maja
ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA
NAJWYŻSZEGO i WIECZNEGO KAPŁANA
6.45 1) + Izydor SKŁADANEK (10 greg.)
7.30 1) + Henryk GĄSŁAWSKI (1 greg.)
2) ++ Janina, Konstanty ZAPIEC, Katarzyna, Hieronim ADAMUS oraz ++ z rodziny
18.00 1) + Teresa ADAMOWICZ (23 greg.)
2) + Kazimierz FABIANOWSKI (24 greg.)
3) + Adam MAZURKIEWICZ

 

PIĄTEK 25 maja
7 TYDZIEŃ ZWYKŁY
6.45 1) + Kazimierz FABIANOWSKI (25 greg.)
2) + Henryk GĄSŁAWSKI (2 greg.)
7.30 1) + Teresa ADAMOWICZ (24 greg.)
2) + Izydor SKŁADANEK (11 greg.)
18.00 1) ZBIOROWA za ZMARŁYCH
2) + Wincentyna PASZKOWSKA (1 greg.)
3) ++ Stanisław i Danuta ZIMNOCHO

 

SOBOTA 26 maja
WSPOMNIENIE OBOWIĄZKOWE
Św. FILIPA NEREUSZA – PREZBITERA
Dzień Matki
6.45 1) + Teresa ADAMOWICZ (25 greg.)
2) + Henryk GĄSŁAWSKI (3 greg.)
7.30 1) + Kazimierz FABIANOWSKI (26 greg.)
2) + Wincentyna PASZKOWSKA (2 greg.)
3) + Izydor SKŁADANEK (12 greg.)
18.00 1) + Ryszard SZYMAŃSKI (20 r. śm.) oraz ++ rodzice i dziadkowie
2) + Salomea AUGUSTIN (16 r. śm.) oraz ++ z rodzin: SOKOŁOWSKICH i CARYK
3) O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla mamy: Matyldy (prosi Anna)