29 marca 2020 r.
V Niedziela Wielkiego Postu

7.00
1) † Wincenty KALISTA (greg. 28)
2) O Boże błogosławieństwo i opiekę NMP dla Sebastiana, Oliwii i Joanny, o ochronę przed koronawirusem i chorobami
8.30
1) † Jerzy WALCZAK (5. r. śm.)
10.00
1) † Adam WOJCZUK (13. r. śm.), †† dziadkowie
2) † Andrzej (16. r. śm.), † Julian (16. r. śm.), † Danuta (15. r. śm.), † Piotr, † Józef
11.30
1) † Zdzisław, † Zbigniew, † Olga JAWORSCY, † Irena CHMURA
13.00
1) † Helena ŚWIĄTEK-BRZEZIŃSKA (2. r. śm.), † Agnieszka, † Stanisław BĄK, † Barbara PILECKA
2) W intencji Teresy i Stanisława ANTOSIK w 50. rocznicę ślubu
17.00
1) † Halina CIEPLIŃSKA (greg. 29)
19.00
1) † Genowefa DĄBROWSKA (8. r. śm.), † Małgorzata, † Kazimierz, † Henryk, † Czesław, † Maria

INTENCJE MSZALNE 30 marca – 4 kwietnia 2020 r.

PONIEDZIAŁEK
30 marca
6.45
1) † Wincenty KALISTA (greg. 29)
2) O świętość kapłanów i o nowe powołania kapłańskie
7.30
1) † Grzegorz POŁUBOCZKO, † Aleksandra WODZYŃSKA (w kolejne rocznice śmierci)
2) † Helena MICHNIEWICZ (5. r. śm.)
3) † Aleksander, † Zofia, † Lucjan, † Danuta, † Zygmunt, † Teresa BIELEWICZ
18.00
1) † Halina CIEPLIŃSKA (greg. 30)
2) †† rodzice: Katarzyna i Piotr WIEŻUK, † mąż Marian MATURSKI

 

WTOREK
31 marca
6.45
1) † Wincenty KALISTA (greg. 30)
2) † s. Anna Maria, nazaretanka
7.30
1) † Teresa MACIASZCZYK, † Władysław MACIASZCZYK
2) † Zofia SMOLARZ
3) † Józef, † Katarzyna ROGOWSCY
18.00
1) † Brunona (k) OKOŃ (2. r. śm.)
2) † Bolesław DYŚ

 

ŚRODA
1 kwietnia
6.45
1) O powołania do Zgromadzenia Sióstr Nazaretanek
2) † Kazimierz SKUZA (od Andrzeja i Haliny)
7.30
1) † Zygmunt KOŁTYS (3. r. śm.)
2) †† rodzice: Maria i Genowefa
3) † Kazimierz, † Halina RZEPECCY
18.00
1) W intencji kapłanów, sióstr zakonnych, dzieci, młodzieży, całej wspólnoty parafialnej – o pokorną współpracę z Duchem Świętym, którego otrzymaliśmy w sakramencie chrztu (od Żywego Różańca)

 

CZWARTEK
2 kwietnia
6.45
1) † Józefa (k) OBSZYŃSKA (5. r. śm.), † Jan OBSZYŃSKI (38. r. śm.)
7.30
1) † Alicja MICHAŁOWSKA
2) † Kazimierz SKUZA (od Piotra i Pawła z rodzinami)
18.00

 

PIĄTEK
3 kwietnia
6.45
1) † Bożena CZAJKOWSKA (6. r. śm.)
2) Dziękczynna za 67 lat życia i o dalsze błogosławieństwo Boże oraz opiekę Matki Bożej dla Urszuli i jej rodziny na dalsze lata życia
7.30
1) O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Artura z okazji 45. rocznicy urodzin i dla Bartłomieja z okazji 14. rocznicy urodzin
2) Przebłagalna za grzechy aborcji w Australii
18.00
1) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo i wartościowanie życia po katolicku dla dzieci, zięciów, wnucząt; o cud uzdrowienia dla prawnuczki Zuzi
2) † Katarzyna (25. r. śm.), † Władysław, † Benon, † Katarzyna, † Krzysztof, † Urszula, † Marek, † Zygmunt

 

SOBOTA
4 kwietnia
6.45
1) † Wincenty DESKIEWICZ, † Marianna ARENT
2) † Lucyna, † Henryk, † Stanisław, † Marek ABRAMSCY
7.30
1) † Zbigniew DYJECIŃSKI (2. r. śm.), †† z rodziny: † Rafał DYJECIŃSKI, † Stanisława (k), † Lucjan SULEJ
2) † Iga WÓJTOWICZ (7. r. śm.)
18.00
1) † Jan TYBORCZYK (14. r. śm.), †† rodzice i rodzeństwo
2) † Bohdan KNOBELSDORF (6. r. śm.), † Antonina, † Stanisław, † Helena, †† babcie, dziadkowie, wszyscy krewni z rodziny