Odwiedza nas 2 gości
Odwiedzających: 2188441


 
Księża Utwórz PDF Drukuj

       P R O B O S Z C Z :

ks. Lucjan Huszczonek- Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

wyświęcony 27.05.1989 r., ustanowiony proboszczem 14.10.2010

       K S I Ę Ż A    W I K A R I U S Z E :

ks. Tomasz Kędzierski – Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

mgr teologii, wyświęcony 24.05.2003., ustanowiony wikariuszem 25.08.2012. czytaj więcej >>

ks. Wojciech Skiba – Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

mgr teologii, wyświęcony 07.06.2008., ustanowiony wikariuszem 25.08.2012. czytaj więcej >>

ks. Piotr Ratajczak –  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

wyświęcony 20.05.1992., ustanowiony wikariuszem 01.08.2016.

ks. Jacek Zdoliński -  Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

mgr teologii, wyświęcony 27.05.2000., ustanowiony wikariuszem 23.12.2016.

       K S I Ą D Z   R E Z Y D E N T :

ks. Józef Olszewski

mgr teologii, wyświęcony 9.05.1976., w naszej parafii od 20.10.2012. czytaj więcej>>

         K S I Ę Ż A   S E N I O R Z Y :

ks. Stefan Ołów, emerytowany kapłan diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej czytaj więcej >>

ks. Zygmunt Halejcio - Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  emerytowany kapłan diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej czytaj więcej>>